Svátek má: Kvido

Politika

Velikost textu:

Štěpánek: Základy demokracie ohrožuje vnitro v čele s Rakušanem

Štěpánek: Základy demokracie ohrožuje vnitro v čele s Rakušanem

Nespokojení lidé nemohou ohrozit demokratické základy Česka, jak varuje ministerstvo vnitra, neboť demokratické základy Česka už dávno před nimi ohrozilo a ohrožuje samo ministerstvo vnitra, píše na facebooku Petr Štěpánek.

Petr Štěpánek
7. února 2023 - 07:20

Neboť demokratické základy Česka už dávno před nimi ohrozilo a ohrožuje samo ministerstvo vnitra v čele s instalátorem nechutností na budově ministerstva Vítem Rakušanem a spolu s ním celá Fialova vláda, jež nastavila zpětný chod od demokracie zpátky do totality.Je to k smíchu a k pláči zároveň, když ministerstvo vnitra ovládají extremisté, kteří šíří konspirační teorie o tom, jak nespokojení občané chtějí změnit směřování vlastní země. Občané jsou nespokojení proto, že se jim nelíbí, jak vláda Petra Fialy spravuje jejich zemi. Mají na to plné právo.


V jednom má ale ministerstvo vnitra pravdu, když ve své zprávě o extremismu píše, že "potenciál pro ohrožení demokratických základů v České republice existuje a může se zvyšovat." Vít Rakušan, ministerstvo vnitra, Petr Fiala a celá jeho vláda zdejší demokracii skutečně ohrožují. Přesvědčují nás o tom den co den. Naposledy idiotskou zprávou ministerstva vnitra o extremismu.

(rp,prvnizpravy.cz,fb,foto:arch.)
43-8974200277/0100

Pro platby ze zahraničí: IBANCZ5601000000438974200277
BIC / SWIFT kódKOMBCZPPXXX


Souhlasíte s vyjádřením olympionika Davida Svobody, že politika do sportu nepatří?

Ano
transparent.gif transparent.gif
70%
Ne
transparent.gif transparent.gif
16%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
14%